Falownik DEYE 15 kW, 3 fazy, G06 SUN-15K-G06P3-EU-BM2-P1
Kod: AX11101128Opis szczegółowy produktu
Ta seria falowników została zaprojektowana specjalnie do trójfazowych systemów fotowoltaicznych,pokrywający do 15 kWKompaktowa konstrukcja ułatwia instalację i obsługę. Obsługuje szeroki zakres napięcia wyjściowego AC, co zapewnia dłuższy czas pracy.
Dziękiinteligentna platforma monitorującaFalowniki Deye z pełnej serii umożliwiają natychmiastowe zdalne wyłączenie w przypadku awarii. Ustawienia parametrów i aktualizacje oprogramowania sprzętowego można wykonywać zdalnie, co ułatwia obsługę instalacji fotowoltaicznej.
Kluczowe cechy
- 2 trackery MPP, łącznie maks. 2 ciągi w konfiguracji 2+1
- Limit prądu trackera: 26+20 A
- Zakres napięcia MPPT: 120 do 1000 V
- Maksymalna sprawność do 98,5%
- Aplikacja bez eksportu, aplikacja VSG
- Inteligentne monitorowanie ciągów (opcjonalnie)
- Szeroki zakres napięcia wyjściowego
- Interfejsy komunikacyjne - RS-485, RS-232 i Wi-Fi
- Typ II SPD DC/AC
- Funkcja anty-PID (opcjonalnie)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki sieciowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 58.870967741935 měsíců |
| Waga: | 15.5 kg |
| Całkowita liczba ciągów: | 2+1 |
| Efektywność: | 98,5% |
| Głębokość: | 188 mm |
| Gwarancja: | 58,870967741935 miesięcy |
| Inny: | Wyświetlacz LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485, RS-232, Wi-Fi |
| Liczba faz: | 3 |
| Liczba trackerów MPP: | 2 |
| Maksymalna moc wejściowa DC: | 22,5 kW |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 15 kW |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 24 A |
| Numer części producenta: | SUN-15K-G06P3-EU-BM2-P1 |
| Prąd wejściowy PV: | 26+20A |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| System akumulatorowy: | Nie |
| Szerokość: | 283 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 60°C |
| Typ złącza: | MC4 |
| Użycie: | Plenerowy |
| Waga: | 12 kg, 15,50000 kg |
| Wykonanie: | Na ścianie |
| Wysokość: | 525 mm |
| Zakres działania MPPT: | 120 do 1000 V |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
