Falownik DEYE 25kW, 3-fazowy, G05 SUN-25K-G05
Kod: AX11101129Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Ta seria falowników sieciowych to wybór dla mniejszych systemów fotowoltaicznych. Falownik ten obsługuje2 trackery MPPi ogólniedo 4 strun(2 na tracker) z maksymalną liczbąo mocy 25 kW.
Dziękiinteligentna platforma monitorującaPełna seria falowników Deye umożliwia natychmiastowe zdalne wyłączenie w przypadku awarii. Zdalne ustawianie parametrów i aktualizacja oprogramowania sprzętowego ułatwiają obsługę instalacji fotowoltaicznej.
Kluczowe cechy
- 2 trackery MPP, 2 ciągi dla każdego trackera
- Limit prądu trackera: 26+26 A
- Zakres napięcia MPPT: 200 do 1000 V
- Maksymalna sprawność do 98,5%
- Aplikacja bez eksportu, aplikacja VSG
- Inteligentne monitorowanie ciągów (opcjonalnie)
- Szeroki zakres napięcia wyjściowego
- Interfejsy komunikacyjne - RS-485, RS-232 i Wi-Fi
- Typ II SPD DC/AC
- Funkcja anty-PID (opcjonalnie)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki sieciowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 58.870967741935 měsíců |
| Waga: | 26 kg |
| Całkowita liczba ciągów: | 2+2 |
| Efektywność: | 98,5% |
| Głębokość: | 220 mm |
| Gwarancja: | 58,870967741935 miesięcy |
| Inny: | Wyświetlacz LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485, RS-232, Wi-Fi |
| Liczba faz: | 3 |
| Liczba trackerów MPP: | 2 |
| Maksymalna moc wejściowa DC: | 32,5 kW |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 25 kW |
| Maksymalne napięcie PV: | 1100 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 36,2 A |
| Numer części producenta: | SUN-25K-G05 |
| Prąd wejściowy PV: | 26+26 A |
| Prąd zwarciowy wejściowy PV: | 39+39 A |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| System akumulatorowy: | Nie |
| Szerokość: | 362 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 60°C |
| Typ złącza: | MC4 |
| Użycie: | Plenerowy |
| Waga: | 26,00000 kg, 20 kg |
| Wykonanie: | Na ścianie |
| Wysokość: | 527 mm |
| Zakres działania MPPT: | 200 do 1000 V |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
