Falownik DEYE 50 kW, 3 fazy, G04 SUN-50K-G04
Kod: AX11101123Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Ta seria falowników sieciowych to preferowany wybór dla komercyjnych systemów fotowoltaicznych. Może obsługiwać4 trackeryi ogólniedo 12 strun(maks. 3 na tracker) z maks.o mocy 50 kW, jest skalowalny do zakresu megawatów.
Dziękiinteligentna platforma monitorującaPełna seria falowników Deye umożliwia natychmiastowe zdalne wyłączenie w przypadku awarii. Zdalne ustawianie parametrów i aktualizacja oprogramowania sprzętowego ułatwiają obsługę instalacji fotowoltaicznej.
Kluczowe cechy
- 4 trackery MPP, 3 ciągi na tracker
- Limit prądu trackera: 40+40+40+40 A
- Zakres napięcia MPPT: 200 do 1000 V
- Maksymalna sprawność do 98,7%
- Aplikacja bez eksportu, aplikacja VSG
- Inteligentne monitorowanie ciągów (opcjonalnie)
- Szeroki zakres napięcia wyjściowego
- Interfejsy komunikacyjne - RS-485, RS-232 i Wi-Fi (klucz sprzętowy)
- Typ II SPD DC/AC
- Funkcja anty-PID (opcjonalnie)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki sieciowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 58.870967741935 měsíců |
| Waga: | 46.5 kg |
| Całkowita liczba ciągów: | 12 |
| Efektywność: | 98,7% |
| Głębokość: | 243 mm |
| Gwarancja: | 58,870967741935 miesięcy |
| Inny: | Wyświetlacz LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485, RS-232, Wi-Fi |
| Liczba faz: | 3 |
| Liczba trackerów MPP: | 4 |
| Maksymalna moc wejściowa DC: | 65 kW |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 50 kW |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 75,8 A |
| Numer części producenta: | SŁOŃCE-50K-G04 |
| Prąd wejściowy PV: | 40+40+40+40A |
| Prąd zwarciowy wejściowy PV: | 60+60+60+60A |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| System akumulatorowy: | Nie |
| Szerokość: | 434 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 60°C |
| Typ złącza: | MC4 |
| Użycie: | Plenerowy |
| Waga: | 39 kg, 46,50000 kg |
| Wykonanie: | Na ścianie |
| Wysokość: | 570 mm |
| Zakres działania MPPT: | 200 do 1000 V |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
