Kamera IP Dahua IPC-HDW5842TM-ASE-0280B-S3 8 Mpx z głowicą wieżyczkową
Kod: IPC-HDW5842TM-ASE-0280B-S3Opis szczegółowy produktu
Kamera kopułkowa IP 8MP AIDzień/Noc, 1/1,8" CMOS,rozdzielczość 3840 × 2160 px, nagrywanie 25/30 fps, do 4 strumieni, czułość 0,0008 lx / F1.6 (Color 30 IRE),Obiektyw 2,8 mm, pole widzenia H: 111°, V: 59°, obrót poziomy: 0°–360°, pochylenie pionowe: 0°–78°, obrót: 0°–360°, BLC, HLC, ROI, 3D NR, WDR 120 dB, kompresja H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (obsługiwana tylko dla podstrumienia), zgodność z ONVIF.Inteligentne funkcje sztucznej inteligencji: wykrywanie twarzy, liczenie osób, Acupick, metadane wideo, ochrona obwodowa i obszarowa, mapa cieplna, wykrywanie obiektów znikających/ponownie pojawiających się, inteligentne wyszukiwanie (z rejestratorem NVR). Audio I/O 1/1 (złącze Jack 3,5 mm), Alarm I/O 1/1 (wejście: 5 mA / 3–5 V DC, wyjście: 300 mA / 12 V DC), Podwójne zasilanie awaryjne, temperatura pracy od -40 °C do +60 °C,IP67, Zasilanie 12 V DC / PoE+ (802.3at),ePoE – UTP do 800 m, maks. pobór mocy 8,8 W, wymiary 99,1 mm × ø121,9 mm, waga 0,5 kg

Przykłady montażu
Montaż sufitowy
- Dodatkowy kołnierz z ochroną IP 66 PFA130-E
Montaż na ścianie
- Uchwyt ścienny PFB2204W
Montaż na słupie
- Uchwyt ścienny PFB2204W
- Adapter montażowy na słupie PFA152-E
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 0.76 kg |
| EAN: | 6923172588289 |
| Budowa: | Wieżyczka |
| Długość oświetlenia: | 50 m |
| Funkcje ulepszania obrazu: | WDR, BLC, Zwrot z inwestycji, 3DNR, HLC, AI SSA |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Wykrywanie twarzy, Mapy cieplne, Acupick, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), Liczenie ludzi, EPTZ, SMD 3.0, Inteligentne wykrywanie obiektów, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Kodowanie: | H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H |
| Moc: | 12 V DC, ePoE, PoE |
| Obiektyw: | Naprawił, Stała 2,8 mm |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Świt: | IR |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 0,76 kg, 0,76 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio |
| Wyróżnienie: | 8 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
