Kamera IP Dahua SD4D825MB-HNR PTZ 8 Mpx
Kod: SD4D825MB-HNROpis szczegółowy produktu
Kamera PTZ, Czujnik 8 Mpx 1/2,8"3840 × 2160 pikseli 1–25/30 klatek na sekundę, F1.6–3.6, 0,005 luksa (KOLOR) F1.6,Obiektyw 5–125 mm, 25-krotny zoom optyczny, H: 57,73°–3,73°, H: 33,6°–2,08°, D: 64,92°–4,27°; kompresja: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (strumień podrzędny), obsługa inteligentnych kodeków, RTMP; AWB, BLC, HLC, DWDR, AGC, 2D NR, 3D NR, EIS, Defog;oświetlenie:IR 100 m, WL 100 m;inteligentne funkcje:SMD 4.0, automatyczne śledzenie, IVS (ochrona obwodowa), wykrywanie twarzy, automatyczny patrol, AcuPick; maks. MicroSD: 512 GB, wejścia/wyjścia alarmowe 2/1, wejścia/wyjścia audio 1/1, zasilanie 12 V DC 2 A / PoE+ (802.3at), pobór mocy maks. 23 W, wymiary 270,4 mm × ø160 mm, temperatura pracy od -40 °C do +70 °C, waga 2,4 kg,IP67, TVS 6000V. W zestawie uchwyt PFB305W.
Przykłady montażu
Montaż sufitowy
- Adapter do PTZ PFA111
- Uchwyt sufitowy PFB300C
Montaż sufitowy
- Adapter do PTZ PFA111
- Uchwyt sufitowy PFB301C
Montaż na ścianie
- Uchwyt ścienny PFB305W
- Puszka instalacyjna PFA120
Zawieszenie montowane na słupie
- Adapter do PTZ PFA111
- Uchwyt sufitowy PFB300C
- Adapter do słupa PFA150
Montaż na słupie
- Uchwyt ścienny PFB305W
- Adapter do słupa PFA150
Montaż narożny
- Uchwyt ścienny PFB305W
- Adapter do słupa PFA151
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 4.414 kg |
| EAN: | 6939554962615 |
| Budowa: | PTZ |
| Długość oświetlenia: | 100 m |
| Funkcje ulepszania obrazu: | BLC, 3DNR, AWB, Odmgławianie, AGC, HLC, EIS, 2DNR, Starlight, DWDR |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Wykrywanie twarzy, Acupick, IVS (ochrona obwodowa), SMD 4.0, Automatyczne śledzenie, Patrol samochodowy |
| Kodowanie: | H.264, MJPEG, H.264B, H.265, Inteligentny H.264+, Inteligentny H.265+, H.264H, H.265+ |
| Moc: | 12 V DC, PoE+ |
| Obiektyw: | Brzęczenie |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Seria Dahua: | WizSense |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Świt: | Inteligentne podwójne światło, IR, Białe światło |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 4414 kg, 4414 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio |
| Wsparcie: | Gniazdo karty pamięci |
| Wyróżnienie: | 8 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
