Kamera IP HIKVISION DS-2CD1027G3-LIU (2,8 mm) Inteligentna hybryda
Kod: 143013Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- ColorVu 3.0 dla najlepszego obrazu kolorowego w nocy
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: integruje światło podczerwone i białe, 3 uzupełniające się tryby oświetlenia
- HikAI-ISP zapewniający doskonały efekt redukcji szumów
- Detekcja ruchu 3.0 dla dokładniejszej klasyfikacji osób i pojazdów
- Wyraźny obraz nawet przy silnym podświetleniu dzięki technologii True WDR 120 dB
- Zintegrowany mikrofon
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bullet |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Zaawansowany |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.264 / H.265 |
| Konsumpcja: | 5-10 watów |
| Liczba megapikseli: | 2 megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 2 strumienie |
| Linia produktów IP: | Inteligentne światło hybrydowe, ColorVu |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 metrów (światło białe i podczerwone) |
| Maksymalna liczba klatek: | 1920 x 1080 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 1920x1080 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 105° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2,8 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Nie obsługuje |
| Pokrywa antywandalowa: | Tak |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/2,8" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE |
| Typ soczewki: | jednoogniskowy |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | Zintegrowany mikrofon |
| Wersja IP: | Kamery typu bullet |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
