Kamera IP HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (2,8 mm) Smart Hybrid
Kod: 143225Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Detekcja ruchu 2.0 z obsługą klasyfikacji osób i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: integruje światło podczerwone i białe
- Zintegrowany mikrofon
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | PTZ i Speed dome |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Tak |
| Automatyczne (inteligentne) śledzenie: | Nie |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Konsumpcja: | 5-10 watów |
| Liczba megapikseli: | 4 megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 2 strumienie |
| Linia produktów IP: | Inteligentne światło hybrydowe |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 metrów (światło białe i podczerwone) |
| Maksymalna liczba klatek: | 2560 x 1440 przy 20 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2560x1440 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 100° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2,8 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Nie obsługuje |
| Pokrywa antywandalowa: | Nie |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Rozmiar powiększenia: | Brak silnika zoomu |
| Sterowanie RS-485: | Nie obsługuje |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/3" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE |
| Typ soczewki: | jednoogniskowy |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | Zintegrowany mikrofon |
| Wersja IP: | Kamery kopułkowe |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
| Wyjście wideo: | Nie obsługuje |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
