Kamera IP HIKVISION DS-2CD2346G3-IZS2UY/SL (2,8/4 mm)
Kod: 143040Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Obiektyw P2P: w jednym obiektywie znajdziemy dwa różne obiektywy, między którymi można przełączać się na 2,8 mm lub 4 mm, zawsze można używać tylko tych dwóch opcji
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Powered by DarkFighter
- Acusense z precyzyjnym wykrywaniem osób i pojazdów
- Wyraźny obraz nawet przy silnym podświetleniu dzięki technologii True WDR 130 dB
- Wbudowany dwukierunkowy system audio z głośnikiem i podwójnym mikrofonem
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
- Specjalny spray antykorozyjny (NEMA 4X)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | PTZ i Speed dome |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | 1/1 |
| Analiza wideo: | Zaawansowany |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Konsumpcja: | 10-20 watów |
| Liczba megapikseli: | 4 megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 3 strumienie |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 metrów |
| Maksymalna liczba klatek: | 2688 x 1520 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2688x1520 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 100° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | Zoom P2P 2,8/4 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Tak |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/3" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE+ |
| Typ soczewki: | zmiennoogniskowy |
| WDR: | 130dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | 1/1 + głośnik i mikrofon |
| Wersja IP: | Kamery kopułkowe |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
