Kamera IP HIKVISION DS-2CD2783G2-LIZS2U (2,8-12 mm) Smart Hybrid
Kod: 142055Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- obiektyw zmiennoogniskowy 2,8-12 mm
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: integruje światło podczerwone i białe, zapewniając 3 uzupełniające się tryby oświetlenia
- Acusense z precyzyjnym wykrywaniem osób i pojazdów
- Wbudowany podwójny mikrofon
- Wyraźny obraz nawet przy silnym podświetleniu dzięki WDR 120 dB
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kopułkowe |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | 1/1 |
| Analiza wideo: | Zaawansowany |
| Klasa ochrony IK: | IK10 |
| Kompresja wideo: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Konsumpcja: | 10-20 watów |
| Liczba megapikseli: | 4K 8 megapikseli |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 3 strumienie |
| Linia produktów IP: | Inteligentne światło hybrydowe |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 40 metrów (światło białe i podczerwone) |
| Maksymalna liczba klatek: | 3200 x 1800 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 3840x2160 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 105° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2,8 - 12 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Tak |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/2,8" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE |
| Typ soczewki: | zmiennoogniskowy |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | 1/1 + zintegrowany mikrofon |
| Wersja IP: | Kamery kopułkowe |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
