Kamera IP HIKVISION DS-2CD3381G2P-LIUF/SL (2mm) Panaromic
Kod: 142061Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Rozdzielczość (4256 × 1888) przy 20 klatkach na sekundę
- Zdjęcie panoramiczne 180° z dwoma obiektywami 2 mm
- Zintegrowane oświetlenie hybrydowe zapewniające maksymalną odległość30m
- Konstrukcja zewnętrzna IP67
- WDR 120 dB- Podwójna ekspozycja sceny, realistyczne kolory, wysoki zakres dynamiki obrazu
- Zintegrowany alarm dźwiękowy i świetlny
- Zintegrowany głośnik i mikrofon
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | PTZ i Speed dome |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Tak |
| Automatyczne (inteligentne) śledzenie: | Nie |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.264 / H.265 |
| Konsumpcja: | 10-20 watów |
| Liczba megapikseli: | 4K 8 megapikseli |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 2 strumienie |
| Linia produktów IP: | Panoramic |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 metrów (światło białe i podczerwone) |
| Maksymalna liczba klatek: | 4256 x 1888 przy 20 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 4256x1888 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 180° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2x 2,0 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Nie |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Rozmiar powiększenia: | Brak silnika zoomu |
| Sterowanie RS-485: | Nie obsługuje |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/2,4" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE |
| Typ soczewki: | jednoogniskowy |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | Zintegrowany mikrofon i głośnik |
| Wersja IP: | Kamery kopułkowe |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
| Wyjście wideo: | Nie obsługuje |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
