Kamera IP HIKVISION DS-2CV2041G2-IDW (2,8 mm) (szer.)
Kod: 123101Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Po połączeniu przez Wi-Fi kamera nie obsługuje połączenia Hik-Connect.
- Rozdzielczość do 4 Mpix (2560 x 1440) przy 25 kl./s
- Zintegrowane, automatycznie sterowane oświetlenie IR o długiej żywotności do maksymalnej odległości30m
- Wbudowane gniazdo na kartę pamięci, obsługuje karty microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB
- EXIR 2.0, zaawansowana technologia podczerwieni z długim zasięgiem promieniowania podczerwonego
- Zintegrowane Wi-Fi
- Zintegrowany mikrofon i głośnik
- Konstrukcja zewnętrzna IP66
- Wydajna technologia kompresji H.265
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bullet |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Tylko wykrywanie ruchu |
| Automatyczne (inteligentne) śledzenie: | Nie |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.264 / H.265 |
| Konsumpcja: | 5-10 watów |
| Liczba megapikseli: | 4 megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 2 strumienie |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 metrów |
| Maksymalna liczba klatek: | 2560 x 1440 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2560x1440 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 100° |
| Moc: | Prąd stały 12 V |
| Obiektyw: | 2,8 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Nie |
| Poziom ochrony IP: | IP66 |
| Rozmiar powiększenia: | Brak silnika zoomu |
| Sterowanie RS-485: | Nie obsługuje |
| Temperatura pracy: | -30° do +60°C |
| Transduktor: | 1/3" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | Nie obsługuje |
| Typ soczewki: | jednoogniskowy |
| WDR: | 80dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | Zintegrowany mikrofon i głośnik |
| Wersja IP: | Kamery typu bullet |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Wi-Fi |
| Wrażliwość: | standard |
| Wyjście wideo: | Nie obsługuje |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
