Kamera IP HIKVISION DS-2DE2A404IWG1-E/W 4x
Kod: 143200Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Obsługuje połączenie Wi-Fi
- Połączenie Hik-Connect Cloud przez Wi-Fi nie jest obsługiwane
- Acusense: Skupienie się na klasyfikacji ludzi i pojazdów opartej na uczeniu głębokim
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter
- 4-krotny zoom optyczny umożliwia dokładniejsze oglądanie obiektów na dużych obszarach
- Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniające bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Konstrukcja zewnętrzna IP66 i odporna na akty wandalizmu IK10
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | PTZ i Speed dome |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Tak |
| Automatyczne (inteligentne) śledzenie: | Nie |
| Klasa ochrony IK: | IK10 |
| Kompresja wideo: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Konsumpcja: | 10-20 watów |
| Liczba megapikseli: | 4 megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 2 strumienie |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 20 metrów |
| Maksymalna liczba klatek: | 2560 x 1440 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2560x1440 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 100° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2,8 - 12 mm |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Tak |
| Poziom ochrony IP: | IP66 |
| Rozmiar powiększenia: | 4-krotny zoom |
| Sterowanie RS-485: | Nie obsługuje |
| Temperatura pracy: | -20° do +60°C |
| Transduktor: | 1/2,8" CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE |
| Typ soczewki: | silnik |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | 1/1 + głośnik i mikrofon |
| Wersja IP: | Kamery szybkoobrotowe PTZ |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Wi-Fi |
| Wrażliwość: | standard |
| Wyjście wideo: | Nie obsługuje |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
