Kamera IP HIKVISION DS-2SE3C410MWG-E/14 10x TandemVu
Kod: 143182Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- TandemVu- Połączenie zintegrowanej kamery typu bullet z kamerą PTZ
- Kamera typu bulletOświetlenie hybrydowe30m z rozdzielczością 4MP
- Kamera PTZOświetlenie IRdo 40m
- Zoom kamery PTZ: 10x optyczny i 16x cyfrowy
- Konstrukcja zewnętrzna IP66
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter
- Wsparcie ochrony obwodowej
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pano i Fisheye |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Analiza wideo: | Zaawansowany |
| Automatyczne (inteligentne) śledzenie: | Nie |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Kompresja wideo: | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Konsumpcja: | 10-20 watów |
| Liczba megapikseli: | 4 + 4(PTZ) megapiksele |
| Liczba strumieniowań wielokrotnych: | 3 strumienie |
| Linia produktów IP: | TandemVu |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 30 m (biały i IR), 80 m IR PTZ |
| Maksymalna liczba klatek: | 2560 x 1440 przy 25 klatkach na sekundę |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2560x1440 |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 110° |
| Moc: | PoE / DC12V |
| Obiektyw: | 2,8 mm + (5,76 - 57,6 mm) PTZ |
| Pamięć wewnętrzna: | Gniazdo MicroSD maks. 512 GB |
| Pokrywa antywandalowa: | Nie |
| Poziom ochrony IP: | IP66 |
| Rozmiar powiększenia: | 10-krotny zoom |
| Sterowanie RS-485: | Nie obsługuje |
| Temperatura pracy: | -30° do +50°C |
| Transduktor: | 2x (1/2,8" CMOS) |
| Tryb dzień/noc: | Cięcie IR |
| Typ PoE: | PoE+ |
| Typ soczewki: | silnik |
| WDR: | 120dB rzeczywiste |
| Wejście/wyjście audio: | Zintegrowany mikrofon i głośnik |
| Wersja IP: | Kamery panoramiczne |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| WI-FI (bezprzewodowe): | Nie obsługuje |
| Wrażliwość: | wysoki |
| Wyjście wideo: | Nie obsługuje |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
