Kamera Turbo HD HIKVISION DS-2CE17G0T-LFS (2,8 mm) Smart Hybrid
Kod: 143137Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Wybór technologii wideo analogowego 4 w 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Obrazowanie kolorowe 24/7
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe, optymalizacja bezpieczeństwa dzięki elastycznym opcjom oświetlenia
- Cyfrowy WDR
- Wysokiej jakości dźwięk dzięki przesyłaniu dźwięku kablem koncentrycznym i wbudowanemu mikrofonowi
- Konstrukcja zewnętrzna IP67
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bullet |
|---|---|
| Alarmy wejściowe/wyjściowe: | Nie zawiera |
| Interfejs sterowania: | Współosiowy |
| Klasa ochrony IK: | Nie obsługuje |
| Konsumpcja: | 5-10 watów |
| Liczba megapikseli: | 3 megapiksele |
| Linia produktów HD: | Inteligentne światło hybrydowe HD |
| Maksymalna długość oświetlenia.: | 40m (biały i podczerwony) |
| Maksymalna rozdzielczość: | 2304 x 1296 przy 20 klatkach na sekundę |
| Maksymalny kąt poziomy.: | 105° |
| Menu OSD: | Tak |
| Moc: | Prąd stały 12 V |
| Obiektyw: | 2,8 mm |
| Pokrywa antywandalowa: | Nie |
| Poziom ochrony IP: | IP67 |
| Projekt kamery HD-TVI: | Kamery typu bullet |
| Protokół kontrolny: | Hikvision - C |
| Przełączanie typu wideo: | HD-TVI / CVI / AHD / ANALOG |
| Redukcja szumów: | Nie obsługuje |
| Rozmiar powiększenia: | Brak silnika zoomu |
| Technologia: | HD-TVI / CVI / AHD / ANALOG |
| Temperatura pracy: | -40° do +60°C |
| Transduktor: | 2K CMOS |
| Tryb dzień/noc: | Cyfrowy |
| Typ soczewki: | jednoogniskowy |
| WDR: | Cyfrowy |
| Wewnątrz / Na zewnątrz: | Projektowanie zewnętrzne |
| Wrażliwość: | wysoki |
| Wyjście wideo (PAL): | Tak (PAL) |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
