Klips SKC 1 do mocowania kabla do ramy panelu słonecznego, 100 szt.
Kod: AX10260004Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Zaczepy klamrowe stanowią rozwiązanie dlapodłączanie 2 kablii przewodów do profili plastikowych i metalowych. Grubość profilu i sposób podłączenia kabla do zacisku to istotne czynniki przy wyborze odpowiedniego zacisku krawędziowego.
- Montaż klipsa na profilu o grubości 0,7 - 3 mm
- Materiał części metalowej: stal sprężynowa, powierzchnia malowana hartowana w celu ochrony przed korozją
- Materiał części plastikowej: poliamid 6.6 HS
- Odporny na ciepło: tak
- Opakowanie: 100 szt
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akcesoria |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 měsíců |
| Waga: | 1 kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Materiał: | Poliamid |
| Numer części producenta: | Klip SKC 1 |
| Temperatura pracy: | -40 do 120°C |
| Waga: | 1,00000 kg |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
