Licznik energii elektrycznej Eastron SDM230 Modbus, 1 faza
Kod: AX11117001Opis szczegółowy produktu
Nowoczesny, cyfrowy, jednofazowy, wielofunkcyjny licznik energii elektrycznej, mierzący do 100 A obciążenia bezpośredniego. SDM230modbus oferuje 15 parametrów pomiarowych i 4 różne tryby pomiaru kWh, zaprojektowane z myślą o rozwoju fotowoltaiki, w tym energii słonecznej i magazynowania energii w akumulatorach. Wyjście impulsowe można skonfigurować do:
- Import + Eksport = całkowita liczba kWh
- Eksport - Import = łącznie kWh (netto)
- Import = całkowita ilość kWh
- Eksport = całkowita ilość kWh
Dostępny port komunikacyjnyRS-485 Modbus RTUlub M-bus EN13757-3. Parametry komunikacji są chronione hasłem w trybie konfiguracji. Wersja SDM230-2T może mierzyć energię z dwóch różnych źródeł i działa jako licznik podwójny.
Podstawowe specyfikacje
- Napięcie znamionowe (Un): AC 120 lub 230 V
- Zakres napięcia roboczego: 80 do 120% napięcia znamionowego (Un)
- Częstotliwość: 50 / 60 Hz
- Prąd (Ib): 10 A
- Maksymalny prąd (Imax): 100 A
- Zdolność izolacji: wytrzymuje napięcie przemienne 4 kV przez 1 minutę + wytrzymuje napięcie impulsowe 6 kV - 1,2 µS
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liczniki energii elektrycznej |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 měsíců |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592457233152 |
| Głębokość: | 63 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Liczba faz: | 1 |
| Numer części producenta: | SDM230Modbus |
| Szerokość: | 36 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 55°C |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 0,50000 kg |
| Wykonanie: | Na szynie DIN |
| Wysokość: | 99 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
