Licznik energii elektrycznej Eastron SDM630 Modbus V2, 1/3 fazy
Kod: AX11117002Opis szczegółowy produktu
Liczniki Eastron SDM630 Modbus V2 z podświetlanym wyświetlaczem to zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do:dwukierunkowy pomiar energii elektrycznej vjednofazowe i trójfazoweInstalacje. Oprócz dwukierunkowego przepływu energii (eksport i import), liczniki SDM630 Modbus V2 umożliwiają również rejestrację i odczyt wielu innych parametrów sieci. Licznik posiada złącze RS-485, dzięki czemu zmierzone wartości można łatwo odczytać za pomocą protokołu Modbus-RTU. Dodatkowo posiada dwa wyjścia impulsowe, w tym jedno konfigurowalne.
Urządzenie mierzy i przesyła informacje o parametrach takich jak: napięcie (V), częstotliwość (Hz), prąd (A), energia (kWh/kVArh) wprowadzana do sieci (eksportowana), pobierana (importowana) i całkowita.
Kluczowe cechy
- 4-drożny, o przekroju przewodu 25 mm2
- Pomiar w instalacjach jednofazowych dwuprzewodowych, trójfazowych trójprzewodowych (3F3P) i czteroprzewodowych (3F4P) o maksymalnym prądzie 100 A
- Temperatura pracy: od -25 do 55 °C
- Wilgotność: 0 - 95%, bez kondensacji
- Montaż: szyna DIN 43880 (72 x 100 mm)
- Pomiar: kWh / kVArh, kW / kVar, kVA, P, F, PF, dmd, V, A, THD
- Podświetlany wyświetlacz LCD
Dokładność
- Napięcie: 0,5% maksymalnego zakresu
- Prąd: 0,5% zakresu znamionowego
- Częstotliwość: 0,2% średniej częstotliwości
- Moc czynna (W), bierna (VAr), pozorna (VA): + -1% maksymalnego zakresu
- Energia czynna (Wh): Klasa 1 IEC 62053-21, Klasa B EN50470-1/3
- Energia bierna (VArh): Klasa 2 IEC 62053-23
- THD: od 1% do 31
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liczniki energii elektrycznej |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 měsíců |
| Waga: | 0.39 kg |
| EAN: | 8594169858098 |
| Głębokość: | 66 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485 |
| Liczba faz: | 1 i 3 |
| Numer części producenta: | SDM630-Modbus V2 |
| Szerokość: | 72 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 55°C |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 0,39000 kg |
| Wykonanie: | Na szynie DIN |
| Wysokość: | 100 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
