Licznik energii elektrycznej Eastron SDM630MCT, 1/3 fazy, cewki 150A
Kod: AX11117004Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Inteligentny licznik energii elektrycznej do pomiaru w sieciach 1- i 3-fazowych. Mierzone parametry obejmują napięcie (V), częstotliwość (Hz), prąd (A), moc (kW/kVA/kVAr),import, eksporti energii całkowitej (kWh/kVArh). Urządzenie może również mierzyć maksymalny prąd i zużycie energii. To urządzenie mierzy iwyświetla cechyPrąd w sieci jednofazowej dwuprzewodowej (1p2w), trójfazowej trójprzewodowej (3p3w) i trójfazowej czteroprzewodowej (3p4w).Port komunikacyjny RS-485Modbus RTU.
Wyświetlane parametry
- Napięcie między fazami a zerem (V)
- Prąd fazowy (A)
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne napięcia (U% THD)
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne prądu (1% THD)
- Częstotliwość (Hz)
- Współczynnik mocy (PF)
- Maksymalny pobór prądu (MD A)
- Maksymalne zużycie energii (MD kW)
- Moc czynna (kW)
- Moc bierna (kVAr)
- Moc pozorna (kVA)
- Aktywny import energii (kWh)
- Aktywny eksport energii (kWh)
- Całkowita energia czynna (kWh)
- Importowane zużycie mocy biernej (kVArh)
- Eksportowana moc bierna (kVArh)
- Całkowite zużycie mocy biernej (kVArh)
Ważne cechy
- Napięcie między fazami i przewodem neutralnym:100 do 276 V (prąd przemienny), nie dotyczy 3p3w
- Napięcie między fazami:173 do 480 V (prąd przemienny), tylko dla 3p
- Wymiary:94,5 x 72 x 65 mm
- Okładka:IP51
- W zestawie znajdują się trzy cewki z otworem na kabelmaks. średnica 24 mm
Zawartość opakowania
- Licznik energii elektrycznej
- (3) Cewka pomiarowa 150 A
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liczniki energii elektrycznej |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 měsíců |
| Waga: | 0.961 kg |
| Głębokość: | 65 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485 |
| Liczba faz: | 1 i 3 |
| Numer części producenta: | SDM630-MCT-150A |
| Stopień ochrony: | IP51 |
| Szerokość: | 72 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 55°C |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 0,96100 kg |
| Wykonanie: | Na szynie DIN |
| Wysokość: | 95 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
