Licznik energii elektrycznej Eastron SDM630MCT V2 MID, 1/3 faza x/5A, bez cewek
Kod: AX11117006Opis szczegółowy produktu
Nowoczesny inteligentny licznik energii elektrycznej (wersja V2) przeznaczony do pomiaru pośredniego jednofazowego i trójfazowego z wykorzystaniem przekładników prądowych (CT) o prądzie wtórnym 5 A (np. 100/5 A, 250/5 A). Umożliwia szczegółowy monitoring szerokiego zakresu parametrów elektrycznych, w tym napięcia (V), częstotliwości (Hz), prądu (A), współczynnika mocy (PF), mocy (kW/kVA/kVAr), energii (kWh/kVArh) oraz kierunku przepływu energii (import/eksport). Urządzenie zapewnia dokładny pomiar i czytelne wyświetlanie charakterystyk w sieciach jednofazowych dwuprzewodowych (1p2w), trójfazowych trójprzewodowych (3p3w) i trójfazowych czteroprzewodowych (3p4w). W celu integracji z systemami wyższego poziomu, licznik jest wyposażony w:Port komunikacyjny RS-485 (Modbus RTU)Zestaw nie zawiera przekładników prądowych (CT).
Wyświetlane parametry
- Napięcie między fazami a zerem (V)
- Napięcie międzyfazowe (V)
- Prąd fazowy (A)
- Częstotliwość (Hz)
- Współczynnik mocy (PF)
- Moc czynna (kW)
- Moc bierna (kVAr)
- Moc pozorna (kVA)
- Import i eksport energii czynnej (kWh)
- Import i eksport energii biernej (kVArh)
- Całkowita energia czynna i bierna
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne napięcia (U% THD)
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne prądu (I% THD)
- Maksymalny pobór prądu (MD A)
- Maksymalne zużycie energii (MD kW)
Ważne cechy
- Napięcie między fazą a przewodem neutralnym:100-276 V AC (nie dotyczy 3p3w)
- Napięcie między fazami:173–480 V AC (tylko dla 3p)
- Wymiary:94,5 × 72 × 65 mm (szyna DIN)
- Okładka:IP51
- Certyfikacja:MID, klasa dokładności 0,5S / 1,0, nadaje się do zastosowań rozliczeniowych i przemysłowych
- Zastosowanie:pomiar zużycia energii, systemy fotowoltaiczne i zeroeksportowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liczniki energii elektrycznej |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 měsíců |
| Waga: | 0.321 kg |
| EAN: | 8594169858104 |
| Głębokość: | 65 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-485 |
| Liczba faz: | 1 i 3 |
| Numer części producenta: | SDM630-MCT V2 |
| Stopień ochrony: | IP51 |
| Szerokość: | 72 mm |
| Temperatura pracy: | -25 do 55°C |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 0,32100 kg |
| Wykonanie: | Na szynie DIN |
| Wysokość: | 95 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
