Przełącznik PoE HIKVISION DS-3E1528HP-SI-24P2T2F Smart zarządzany
Kod: 126007Gwarancja dostawy
Nienaruszony towar
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Inteligentny, zarządzalny przełącznik PoE z funkcjami: port Watchdog 1-24, izolacja portów, ograniczanie portów, kontrola sztormów itp.
- Trwała, przemysłowa konstrukcja przełącznika - temperatura pracy 0°C- +45°C, możliwość montażu na szynie DIN
- Znaczne uproszczenie połączenia kamery IP dzięki obsłudze PoE
- Kamerę można umieścić w odległości do 300 m od przełącznika na porcie 1-24
- Możliwość zasilania do 24 kamer IP jednocześnie, do łącznej mocy 370 W (w zależności od zastosowanego zasilacza)
- Obsługa PoE (15,4 W), PoE Plus (30 W)Wyjście Hi-PoE na portach 1-4 (90 W)
- 2x 1Gbitowy port uplink SFP, 2x 1Gbitowy port uplink RJ45
- Zasilanie 100-240V 6,3A
Parametry techniczne
| Liczba portów | 28 (24+4) |
| Porty PoE | 24 porty 1-4 1000 Mb/s, 802.3af, 802.3at (Poe plus), 802.3bt (Hi-Poe) |
| Port łącza w górę | 2x port SFP 1000M, 2x port RJ45 1000M |
| Maksymalna moc PoE na port | 90 W |
| Całkowita moc PoE | 370 W (zasilanie do 24 kamer jednocześnie) |
| Moc | 100-240 V 6,3 A |
| Konsumpcja | do 400 W |
| Temperatura robocza | 0°C- +45°C |
| Wymiary | 440 mm × 44 mm × 220,8 mm |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rejestratory wideo |
|---|---|
| Aktywne elementy sieci LAN: | Przełączniki PoE |
| Liczba portów wyjściowych PoE: | 24 |
| Liczba RJ45 1 Gbps: | 24 |
| Typ PoE: | Wyjście PoE |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
