Urządzenie rejestrujące IP Dahua NVR5832-EI2
Kod: NVR5832-EI2Opis szczegółowy produktu
32-kanałowy rejestrator IP NVR, system operacyjny Linux, obsługiwane formaty Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.264 / H.265; maks. prędkość nagrywania do 448 Mb/s (z AI maks. 200 Mb/s), maksymalna rozdzielczość 32 Mpx na kamerę. Inteligentne funkcje rejestratora NVR: AcuPick maks. 4 kanały, AcuPick NVR + kamera AcuPick maks. 32 kanały, ochrona obwodowa maks. 8 kanałów, wykrywanie twarzy maks. 4 kanały, rozpoznawanie twarzy maks. 24 kanały (kamera FD + FR NVR), maks. 4 kanały (FR+FD na rejestratorze NVR), SMD Plus maks. 16 kanałów, metadane wideo maks. 4 kanały. Obsługa funkcji analityki wideo z kamer: detekcja twarzy, rozpoznawanie twarzy, metadane wideo, ochrona obwodowa, SMD, analiza stereo, rozkład tłumu, liczenie osób, ANPR, gęstość pojazdów, mapa cieplna, detekcja środków ochrony indywidualnej, inteligentne wykrywanie obiektów, inteligentne wykrywanie dźwięku, AcuPick. Łączność: 2× RJ-45 (10/100/1000 Mb/s), 2× HDMI (maks. 7680 × 4320), 2× VGA, 1× RS-485, 1× RS-232, eSATA, 4× USB (w tym 2× USB 3.0), wejście/wyjście audio RCA 1/2, wejście/wyjście alarmowe 16/8 (1× wyjście 12 V 1 A), 8× SATA maks. 20 TB, RAID 0/1/5/6/10. Wymiary: 440 × 458,4 × 94,9 mm, waga 6,27 kg (bez dysku twardego), zasilanie 100–240 VAC 50/60 Hz, temperatura pracy od −10 °C do +55 °C.
Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta:
https://www.dahuasecurity.com/ceen/products/All-Products/Network-Recorders/WizSense-Series/NVR-5-EI2-Series/8HDD/NVR5832-EI2
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rejestratory wideo |
|---|---|
| Waga: | 8.73 kg |
| EAN: | 6937552407794 |
| Alarm wejścia/wyjścia: | 16/8 |
| Audio: | Tak |
| Funkcje analizy wideo w NVR (XVR): | IVS (Ochrona obwodowa), Wykrywanie twarzy, Rozpoznawanie twarzy, AcuPick |
| Funkcje analizy wideo z kamer: | SMD, IVS (Ochrona obwodowa), Wykrywanie twarzy, Rozpoznawanie twarzy, Liczenie ludzi, Analiza stereo, Mapa cieplna, ANPR, Metadane wideo, Dystrybucja tłumu, Gęstość pojazdów, Wykrywanie środków ochrony indywidualnej, Inteligentne wykrywanie dźwięku, Inteligentne wykrywanie obiektów, AcuPick |
| Kompresja wideo: | H.264, H.265, Inteligentny H.265+, Inteligentny H.264+ |
| Liczba dysków twardych: | 8 |
| Liczba wejść: | 32 |
| Maksymalna prędkość nagrywania kamer IP: | do 448 Mb/s |
| Maksymalna rozdzielczość na kamerę IP: | 32 MP |
| Nalot: | Tak |
| Typ: | IP |
| Typ produktu: | Urządzenia rejestrujące |
| Typ technologii: | Rejestrator NVR |
| Waga: | 8,73 kg, 8,73 |
| Wyjścia: | HDMI, VGA, HDMI(8K) |
| Wykonanie: | Pulpit, Stojak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
