Urządzenie rejestrujące IP Dahua NVR5864-EI2
Kod: NVR5864-EI2Opis szczegółowy produktu
64-kanałowy rejestrator IP NVR, system operacyjny Linux, obsługuje formaty Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.264 / H.265. Nagrywanie z prędkością do 448 Mb/s (z AI maks. 200 Mb/s), rozdzielczość do 32 Mpx na kamerę. Inteligentne funkcje rejestratora NVR: AcuPick by NVR maks. 4 kanały, AcuPick NVR + kamera AcuPick maks. 32 kanały, ochrona obwodowa maks. 8 kanałów, wykrywanie twarzy maks. 4 kanały, rozpoznawanie twarzy maks. 24 kanały (kamera FD + rejestrator FR NVR), maks. 4 kanały (FR + FD na rejestratorze NVR), SMD Plus maks. 16 kanałów, metadane wideo maks. 4 kanały. Obsługa funkcji analityki wideo z kamer: wykrywanie twarzy, rozpoznawanie twarzy, metadane wideo, ochrona obwodowa; SMD, analiza stereo, rozkład tłumu, liczenie osób, ANPR, gęstość pojazdów, mapa cieplna, detekcja środków ochrony indywidualnej, inteligentne wykrywanie obiektów, inteligentne wykrywanie dźwięku, AcuPick. Porty: 2× RJ-45 (10/100/1000 Mb/s), 2× HDMI (maks. 7680×4320), 2× VGA, 1× RS-485, 1× RS-232, eSATA, 4× USB (2× USB 3.0), wejścia/wyjścia audio RCA 1/2, wejścia/wyjścia alarmowe 16/8 (1× wyjście 12 V 1 A). Obsługa 8 portów SATA do 20 TB, RAID 0/1/5/6/10. Wymiary 440 × 458,4 × 94,9 mm, waga 6,27 kg (bez dysku twardego), zasilanie 100–240 VAC 50/60 Hz, temperatura pracy od −10 °C do +55 °C.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rejestratory wideo |
|---|---|
| Waga: | 8.726 kg |
| EAN: | 6937552405271 |
| Alarm wejścia/wyjścia: | 16/8 |
| Audio: | Tak |
| Ethernet: | 2x RJ-45 |
| Funkcje analizy wideo w NVR (XVR): | SMD, IVS (Ochrona obwodowa), Wykrywanie twarzy, Rozpoznawanie twarzy, AcuPick, Rejestrator NVR AI, Metadane wideo |
| Funkcje analizy wideo z kamer: | SMD, IVS (Ochrona obwodowa), Wykrywanie twarzy, Rozpoznawanie twarzy, Liczenie ludzi, Analiza stereo, Mapa cieplna, ANPR, Metadane wideo, Dystrybucja tłumu, Gęstość pojazdów, Wykrywanie środków ochrony indywidualnej, Inteligentne wykrywanie dźwięku, Inteligentne wykrywanie obiektów, AcuPick |
| Kompresja wideo: | H.264, H.264+, H.265+, H.265 |
| Liczba dysków twardych: | 8 |
| Liczba wejść: | 64 |
| Maksymalna prędkość nagrywania kamer IP: | do 448 Mb/s |
| Maksymalna rozdzielczość na kamerę IP: | 32 MP |
| Nalot: | Tak |
| Typ: | IP |
| Typ produktu: | Urządzenia rejestrujące |
| Typ technologii: | Rejestrator NVR |
| Waga: | 8726 kg, 8726 |
| Wyjścia: | HDMI, VGA, HDMI(8K) |
| Wykonanie: | Pulpit, Stojak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
