Zestaw akumulatorów DEYE BOS-A, 161,28 kWh, 21 akumulatorów, HV BOS-A-Pack-160K
Kod: AX11101167Opis szczegółowy produktu
Zestaw akumulatorów BOS-A składający się z 21 akumulatorów wysokonapięciowych o łącznej pojemnościpojemność 161,28 kWh, inteligentny system BMS (BOS-A-PDU-2) i rozdzielnice. To dobrze zaprojektowane rozwiązanie szeregowo połączonychAkumulatory LiFePO4od DEYE, charakteryzujący się prostą instalacją w racku, łatwą konserwacją i wysoką niezawodnością. Cały zestaw oferuje system zabezpieczeń, obejmujący nadmierne rozładowanie, przeładowanie, przetężenie oraz zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturę. System może automatycznie kontrolować stan ładowania i rozładowania oraz równoważyć prąd i napięcie każdego ogniwa osobno.
Kluczowe cechy
- Szybki montaż w 2 regałach o wysokości 190 cm
- Ochrona przed nadmiernym prądem ładowania/rozładowania i ekstremalnymi temperaturami
- Klaster baterii z 21 bateriami (7,68 kWh, łącznie 161,28 kWh), możliwość łączenia do 16 stosów równolegle
- Pojemność akumulatora 4200 Ah, napięcie wyjściowe 806,4 V
- Długa żywotność do 6000 cykli, 10-letnia gwarancja
- Wystarczająco wysoki prąd ładowania i rozładowania - 160 A
- Interfejs komunikacyjny CAN2.0
- Inteligentne sterowanie, sterowanie chmurowe
- Moduł przeciwpożarowy - automatyczne odłączenie akumulatora w przypadku pożaru
Kompatybilne modele falowników
Zestaw akumulatorów przeznaczony jest wyłącznie do stosowania z hybrydowymi falownikami wysokiego napięcia DEYE o mocy 30–50 kW i 60–80 kW.
Zawartość opakowania
- (21) akumulatorów BOS-A (7,68 kWh)
- (1) BOS-A BMS
- (2) BOS-A rack - 2x 11 gniazd
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy akumulatorów |
|---|---|
| Gwarancja: | 58.870967741935 měsíců |
| Waga: | 1701 kg |
| Głębokość: | 610 mm |
| Głębokość wyładowania (DoD): | 90% |
| Gwarancja: | 58,870967741935 miesięcy |
| Interfejs komunikacyjny: | MÓC |
| Maksymalna liczba modułów/stosów równoległych: | 16 |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowywania: | 160 A |
| Napięcie wyjściowe: | 806,4 V |
| Numer części producenta: | BOS-A-Pack-160K |
| Pojemność akumulatora: | 4200Ah, 161,28 kWh |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| System akumulatorowy: | Wysokie napięcie |
| Szerokość: | 1220 mm |
| Temperatura pracy: | od 0 do 55°C |
| Typ baterii: | LiFePO4 |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 1701 kg |
| Wykonanie: | Montaż w szafie |
| Wysokość: | 1900 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
