Zestaw akumulatorów DEYE BOS-B240 Pro-A3 z BMS, 241,1 kWh, 15 akumulatorów, HV BOS-B240 Pro-A3
Kod: AX11101169Opis szczegółowy produktu
Zestaw akumulatorów BOS-B składający się z 15 akumulatorów wysokonapięciowych o łącznej pojemnościpojemność 241,1 kWh, inteligentny system BMS (BOS-B-PDU-2-A) i akcesoria montażowe. To ulepszone rozwiązanie szeregowo połączonych akumulatorów LiFePO4 firmy DEYE, charakteryzujące się prostą instalacją, łatwą konserwacją i wysoką niezawodnością. Cały zestaw oferuje system zabezpieczeń, obejmujący m.in. nadmierne rozładowanie, przeładowanie, przetężenie oraz zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturę.
Szybkie i niezawodne przełączanie zapewnia płynne przejście między trybami pracy bez zakłóceń,zaawansowane magazynowanie energiizapewnia elastyczność i stabilność dostaw, efektywna integracja fotowoltaiki maksymalizuje wykorzystanie energii słonecznej, a wysoka wydajność i skalowalność umożliwiają łatwą adaptację do rosnącego zapotrzebowania na energię, szczególnie w instalacjach przemysłowych
Kluczowe cechy
- Klaster baterii z 15 bateriami (16,08 kWh, łącznie 241,1 kWh), do 16 równoległych stosów
- Pojemność akumulatora 4710 Ah, napięcie wyjściowe 768 V
- Wystarczająco wysoki prąd ładowania i rozładowania - 180 A
- Moc przełączania modułu STS 500 kW
- Do 8 trackerów MPPT dla połączenia fotowoltaicznego o mocy 200 kWp
- Sprawność PCS do 98,5% i całkowita moc systemu do 2,5 MW
- Długa żywotność do 6000 cykli, 5 + 5 lat gwarancji
- Deye Cloud – platforma do zarządzania energią i urządzeniami
Zawartość opakowania
- (15) Moduł akumulatorowy BOS-B Pro-A3 (16,08 kWh)
- Skrzynka sterownicza BMS do zespołów BOS-B Pro-A3
- Akcesoria instalacyjne
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy akumulatorów |
|---|---|
| Gwarancja: | 58.870967741935 měsíců |
| Waga: | 2114 kg |
| Głębokość: | 800 mm |
| Głębokość wyładowania (DoD): | 90% |
| Gwarancja: | 58,870967741935 miesięcy |
| Interfejs komunikacyjny: | MÓC |
| Maksymalna liczba modułów/stosów równoległych: | 16 |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowywania: | 180 A |
| Napięcie wyjściowe: | 768 V |
| Numer części producenta: | BOS-B240 Pro-A3 |
| Pojemność akumulatora: | 4710 Ah, 241,1 kWh |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| System akumulatorowy: | Wysokie napięcie |
| Szerokość: | 2150 mm |
| Temperatura pracy: | -20 do 55°C |
| Typ baterii: | LiFePO4 |
| Użycie: | Wewnętrzny |
| Waga: | 2114 kg |
| Wykonanie: | Stoiska |
| Wysokość: | 1305 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
