Zestaw kamery otworkowej Dahua KIT/IPC-HUM8441E-E1-L1-0280B-S3 4 Mpx
Kod: KIT/IPC-HUM8441E-E1-L1-0280B-S3Opis szczegółowy produktu
Kamera IP otworkowa 4 Mpx, Dzień/Noc, 1/2,7" 4 megapiksele progresywny CMOS,rozdzielczość 2688 × 1520 px @ 1-50/60 fps, czułość 0,005 lx przy F2.0,obiektyw stały 2,8 mm, pole widzenia H: 100°, V: 57°, D: 114°; AWB, WDR 120 dB, BLC, SSA, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, LDC; kompresja: H.264 / H.264H / H.264B / H.265 / MJPEG (tylko podstrumień), RTMP, obsługa kodeka AI; zgodność z ONVIF;inteligentne funkcje: IVS (ochrona obwodowa), inteligentne wykrywanie obiektów, AcuPick, wykrywanie twarzy, liczenie osób, ochrona prywatności, inteligentne wyszukiwanie; wejście/wyjście audio jack 3,5 mm 1/1, wejście/wyjście alarmowe 2/2, gniazdo na kartę micro SD maks.: 512 GB, RJ-45 (10/100 Base-T), temperatura pracy od -40 °C do +60 °C, zasilanie PoE (802.3af) / 12 V DC, maks. pobór mocy 6,7 W, wymiary kamery ø30,5 × 45,8 mm, wymiary urządzenia: 110 × 83 × 24 mm, całkowita waga 0,511 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 0.73 kg |
| EAN: | 6939554941023 |
| Budowa: | Otworowe/Ukryte |
| Funkcje ulepszania obrazu: | BLC, SSA, Zwrot z inwestycji, 3DNR, Odmgławianie, NRD, AGC, HLC |
| Inteligentne funkcje: | Wykrywanie twarzy, Acupick, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), Liczenie ludzi, Inteligentne wykrywanie obiektów, Ochrona prywatności |
| Kodowanie: | H.264, Sztuczna inteligencja H.264, Sztuczna inteligencja H.265, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H |
| Liczba klatek na sekundę (FPS): | 50/60 klatek na sekundę |
| Moc: | 12 V DC, PoE |
| Obiektyw: | Naprawił, Stała 2,8 mm |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 0,73 kg, 0,73 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio |
| Wyróżnienie: | 4 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
