Kamera IP Dahua IPC-HFW5559E-ASE-IL-0280B 5 Mpx
Kod: IPC-HFW5559E-ASE-IL-0280BOpis szczegółowy produktu
Kompaktowa kamera IP 5 Mpx, zewnętrzny, dzień/noc,IR 50 m, WL 50 m, 1/2,7" 5 megapikseli CMOS,rozdzielczość 2960 x 1668 px @ 1–25/30 fps, czułość 0,0009 lx @F1.6,Obiektyw 2,8 mm, kąt widzenia H: 108,4°, V: 60°, D: 127,1°; AWB,Dostawca usług internetowych AI, BLC, HLC, WDR 120 dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, Pełny kolor; kompresja H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (podstrumień), RTMP, obsługa kodeków Smart i AI, zgodność z ONVIF;inteligentne funkcje:IVS (ochrona obwodowa), duży model AI (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, wykrywanie twarzy, liczenie osób, zarządzanie kolejkami, mapa cieplna, metadane wideo, inteligentne wyszukiwanie; RJ-45, wbudowany mikrofon, karta micro SD maks. 1 TB, wejście/wyjście alarmowe 1/1, wejście/wyjście audio 1/1, zasilanie 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, podwójne zasilanie zapasowe, maks. pobór mocy 15,6 W, temperatura pracy od -40 °C do +60 °C,IP67, wymiary 192,7 x 70,5 x 66,4 mm, waga 0,610 kg.

Przykłady montażu
Montaż sufitowy
- Bez kołnierza
Montaż na ścianie
- Dodatkowy kołnierz z ochroną IP 66 PFA130-E lub bez ochrony IP PFA134
Montaż na słupie- Dodatkowy kołnierz z ochroną IP 66 PFA130-E lub bez ochrony IP PFA134
- Adapter montażowy na słupie PFA152-E
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 0.79 kg |
| EAN: | 6937552409866 |
| Budowa: | Kompaktowy |
| Długość oświetlenia: | 50 m |
| Funkcje ulepszania obrazu: | Dostawca usług internetowych AI, WDR, BLC, Pełny kolor, SSA, Zwrot z inwestycji, 3DNR, AWB, Odmgławianie, NRD, AGC, HLC |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Duży model AI (Xinghan), Wykrywanie twarzy, Mapy cieplne, Acupick, Metadane wideo, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), SMD 4.0, Liczenie ludzi |
| Kodowanie: | H.264, Sztuczna inteligencja H.264, Sztuczna inteligencja H.265, MJPEG, H.264B, H.265, Inteligentny H.264+, Inteligentny H.265+, H.264H |
| Kolor: | Biały |
| Moc: | 12 V DC, PoE+, ePoE, Podwójny |
| Obiektyw: | Naprawił, Stała 2,8 mm |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Seria Dahua: | WizMind |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Świt: | Inteligentne podwójne światło, IR, Białe światło |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 0,79 kg, 0,79 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio, Wbudowany mikrofon |
| Wsparcie: | Gniazdo karty pamięci, ONVIF |
| Wyróżnienie: | 5 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
