Kamera IP Dahua IPC-HFW5459E1-ZE-IL-2712 4 Mpx
Kod: IPC-HFW5459E1-ZE-IL-2712Opis szczegółowy produktu
Kompaktowa kamera IP 4 Mpx, zewnętrzny, dzień/noc,IR 60 m, WL 60 m, 1/1,8" 4-megapikselowy przetwornik CMOS,rozdzielczość 2688 x 1520 px @ 1–25/30 fps, czułość 0,0007 lx @F1.8,Obiektyw 2,7–12 mm, kąt widzenia H: 115°–47°, V: 62°–27°, D: 137°–54°; AWB,Dostawca usług internetowych AI, BLC, HLC,WDR 140 dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, Pełny kolor,EIS; Kompresja H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, obsługa kodeków Smart i AI, zgodność z ONVIF;inteligentne funkcje:IVS (ochrona obwodowa), duży model AI (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, wykrywanie twarzy, liczenie osób, zarządzanie kolejkami, mapa cieplna, metadane wideo, inteligentne wyszukiwanie; RJ-45, wbudowany mikrofon, karta micro SD maks. 1 TB, wejścia/wyjścia alarmowe 2/1, wejścia/wyjścia audio 1/1, zasilanie 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, podwójne zasilanie zapasowe, maks. pobór mocy 22,1 W, temperatura pracy od -40 °C do +60 °C,IP67, IK10, wymiary 279,8 x 96,7 x 94,9 mm, waga 1,09 kg.

Przykłady montażu
Montaż na ścianie
- Puszka przyłączeniowa PFA121
Montaż na słupie
- Puszka przyłączeniowa PFA121
- Adapter montażowy na słupie PFA152-E
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 1.735 kg |
| EAN: | 6937552412859 |
| Budowa: | Kompaktowy |
| Długość oświetlenia: | 60 metrów |
| Funkcje ulepszania obrazu: | Dostawca usług internetowych AI, WDR, BLC, Pełny kolor, SSA, Zwrot z inwestycji, 3DNR, AWB, Odmgławianie, NRD, AGC, HLC, EIS |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Duży model AI (Xinghan), Wykrywanie twarzy, Mapy cieplne, Acupick, Metadane wideo, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), SMD 4.0, Liczenie ludzi, Zarządzanie kolejkami |
| Kodowanie: | H.264, Sztuczna inteligencja H.264, Sztuczna inteligencja H.265, MJPEG, H.264B, H.265, Inteligentny H.264+, Inteligentny H.265+, H.264H |
| Kolor: | Biały |
| Moc: | 12 V DC, PoE+, ePoE, Podwójny |
| Obiektyw: | Brzęczenie |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Seria Dahua: | WizMind |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67, IK 10 |
| Świt: | Inteligentne podwójne światło, IR, Białe światło |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 1735 kg, 1735 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio, Wbudowany mikrofon |
| Wsparcie: | Gniazdo karty pamięci, ONVIF |
| Wyróżnienie: | 4 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
