Kamera IP Dahua IPC-HFW5859T1-ASE-PV-0280B-PRO 8 Mpx
Kod: IPC-HFW5859T1-ASE-PV-0280B-PROOpis szczegółowy produktu
Kompaktowa kamera IP 8 Mpx, zewnętrzny, dzień/noc,IR 80 m, WL 60 m, 1/1,8" 8 megapikseli CMOS,rozdzielczość 3840 x 2160 px @ 1–25/30 fps, czułość 0,0005 lx @F1.0,Obiektyw 2,8 mm, pole widzenia H: 109°, V: 59°, D: 131°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 130 dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, WizColor; kompresja H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (podstrumień), RTMP, obsługa kodeków Smart i AI, zgodność z ONVIF;inteligentne funkcje:EPTZ, IVS (ochrona obwodowa), duży model AI (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, wykrywanie twarzy, liczenie osób, zarządzanie kolejkami, mapa cieplna, metadane wideo, inteligentne wyszukiwanie;Aktywne odstraszanie; RJ-45, wbudowany mikrofon i głośnik, karta micro SD maks. 1 TB, wejście/wyjście alarmowe 1/1, wejście/wyjście audio 1/1, 1x RS-485, 1x wyjście 12 V DC, zasilanie 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, pobór mocy maks. 24,2 W, temperatura pracy od -40 °C do +60 °C,IP67, IK10, wymiary 127,6 mm x ø122 mm, waga 1,09 kg.

Przykłady montażu
Montaż na ścianie
- Dodatkowy kołnierz z ochroną IP 66 PFA130-E
Montaż na słupie
- Dodatkowy kołnierz z ochroną IP 66 PFA130-E
- Adapter montażowy na słupie PFA152-E
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 1.528 kg |
| EAN: | 6937552411067 |
| Budowa: | Kompaktowy |
| Długość oświetlenia: | 80 metrów |
| Funkcje ulepszania obrazu: | Dostawca usług internetowych AI, WDR, BLC, SSA, Zwrot z inwestycji, AWB, Odmgławianie, NRD, AGC, HLC, WizColor |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Duży model AI (Xinghan), Wykrywanie twarzy, Mapy cieplne, Acupick, Metadane wideo, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), SMD 4.0, Liczenie ludzi, Zarządzanie kolejkami, EPTZ |
| Kodowanie: | H.264, Sztuczna inteligencja H.264, Sztuczna inteligencja H.265, MJPEG, H.264B, H.265, Inteligentny H.264+, Inteligentny H.265+, H.264H |
| Kolor: | Biały |
| Łączność: | RS-485 |
| Moc: | 12 V DC, PoE+, ePoE, Podwójny |
| Obiektyw: | Naprawił, Stała 2,8 mm |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67, IK 10 |
| Świt: | Inteligentne podwójne światło, IR, Białe światło |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 1528 kg, 1,528 |
| Wejście/wyjście: | Alarm, Audio, Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik |
| Wsparcie: | Gniazdo karty pamięci, ONVIF |
| Wyróżnienie: | 8 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
