Kamera kopułkowa IP Dahua IPC-HDBW2849E-S-IL-0280B-BLACK 8 Mpx
Kod: IPC-HDBW2849E-S-IL-0280B-BLACKOpis szczegółowy produktu
Kamera kopułkowa IP 8 Mpx do użytku zewnętrznego z trybem Dzień/Noc, inteligentną diodą LED IR i białym oświetleniem LED o zasięgu 30 m. Kamera wykorzystuje przetwornik CMOS 1/2,7" o rozdzielczości 8 megapikseli i rozdzielczości 3840 × 2160 px przy 1–20 kl./s oraz 2688 × 1520 px przy 1–25/30 kl./s. Oferuje czułość 0,008 lx przy F1.6, obiektyw 2,8 mm i kąt widzenia 110° (w poziomie), 58° (w pionie) i 132° (po przekątnej). Obsługuje funkcje AWB, BLC, HLC, WDR 120 dB i 3DNR. Kompresja jest w H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (podstrumień) z kodekiem Smart, jest zgodna z ONVIF i obsługuje RTMP. Inteligentne funkcje obejmują IVS (ochrona obwodowa), Smart Search i SMD. Zasilanie odbywa się za pomocą 12 V DC lub PoE (802.3af), maksymalny pobór mocy 8,3 W. Zakres temperatur pracy od –40°C do +60°C, stopień ochrony IP67 i odporność IK10. Wymiary kamery to 81 × Ø 109,9 mm, waga 0,35 kg. Kolor: czarny.

Przykłady montażu
Montaż sufitowy
- Dodatkowy kołnierz PFA136-B
Montaż na ścianie
- Uchwyt ścienny PFB2203W-B
Montaż na słupie
- Uchwyt ścienny PFB2203W-B
- Adapter montażowy na słupie PFA152-E
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy kamer |
|---|---|
| Waga: | 0.51 kg |
| EAN: | 6939554971464 |
| Budowa: | Dom |
| Długość oświetlenia: | 30 m |
| Funkcje ulepszania obrazu: | WDR, BLC, 3DNR, AWB, HLC |
| Inteligentne funkcje: | SMD, Inteligentne wyszukiwanie, IVS (ochrona obwodowa), SMD plus |
| Kodowanie: | H.264, H.264B, H.265, H.264H |
| Moc: | 12 V DC, PoE |
| Obiektyw: | Naprawił, Stała 2,8 mm |
| Obsługa kart: | mikro SD |
| Protokół RTMP: | Tak |
| Środowisko: | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Świt: | Inteligentne podwójne światło, IR, Białe światło |
| Typ: | Kamera IP |
| Typ produktu: | Kamery |
| Typ technologii: | Kamery IP |
| Waga: | 0,51 kg, 0,51 |
| Wyróżnienie: | 8 Mpx |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
